Продукція > VIKING > CBF10YTUH601
CBF10YTUH601 Viking
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; 2A; 1210; R: 180mΩ; ±25%; Z: 600Ω; 100MHz
Type of ferrite: bead
Mounting: SMD
Operating current: 2A
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Resistance: 0.18Ω
Tolerance: ±25%
Operating temperature: -55...125°C
Impedance: 600Ω
Test frequency: 100MHz
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; SMD; 2A; 1210; R: 180mΩ; ±25%; Z: 600Ω; 100MHz, Type of ferrite: bead, Mounting: SMD, Operating current: 2A, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Resistance: 0.18Ω, Tolerance: ±25%, Operating temperature: -55...125°C, Impedance: 600Ω, Test frequency: 100MHz.