Продукція > VIKING > CBF10YTUM151
CBF10YTUM151 Viking
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; 5A; 1210; R: 30mΩ; ±25%; Z: 150Ω; 100MHz; -55÷125°C
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Operating temperature: -55...125°C
Resistance: 30mΩ
Tolerance: ±25%
Operating current: 5A
Impedance: 150Ω
Test frequency: 100MHz
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; SMD; 5A; 1210; R: 30mΩ; ±25%; Z: 150Ω; 100MHz; -55÷125°C, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Operating temperature: -55...125°C, Resistance: 30mΩ, Tolerance: ±25%, Operating current: 5A, Impedance: 150Ω, Test frequency: 100MHz, Case - mm: 3225, Type of ferrite: bead.