Продукція > VIKING > CBF12YTUH101
CBF12YTUH101 Viking
CBF-VIKING.pdf
Виробник: Viking
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; 4A; 1812; R: 30mΩ; ±25%; Z: 100Ω; 100MHz; -55÷125°C
Mounting: SMD
Impedance: 100Ω
Tolerance: ±25%
Case - inch: 1812
Test frequency: 100MHz
Case - mm: 4520
Type of ferrite: bead
Operating temperature: -55...125°C
Resistance: 30mΩ
Operating current: 4A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; SMD; 4A; 1812; R: 30mΩ; ±25%; Z: 100Ω; 100MHz; -55÷125°C, Mounting: SMD, Impedance: 100Ω, Tolerance: ±25%, Case - inch: 1812, Test frequency: 100MHz, Case - mm: 4520, Type of ferrite: bead, Operating temperature: -55...125°C, Resistance: 30mΩ, Operating current: 4A.