Продукція > VIKING > CBF12YTUH310
CBF12YTUH310 Viking
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; 5A; 1812; R: 20mΩ; ±25%; Z: 31Ω; 100MHz; -55÷125°C
Mounting: SMD
Impedance: 31Ω
Tolerance: ±25%
Case - inch: 1812
Test frequency: 100MHz
Case - mm: 4520
Type of ferrite: bead
Operating temperature: -55...125°C
Resistance: 20mΩ
Operating current: 5A
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; SMD; 5A; 1812; R: 20mΩ; ±25%; Z: 31Ω; 100MHz; -55÷125°C, Mounting: SMD, Impedance: 31Ω, Tolerance: ±25%, Case - inch: 1812, Test frequency: 100MHz, Case - mm: 4520, Type of ferrite: bead, Operating temperature: -55...125°C, Resistance: 20mΩ, Operating current: 5A.