Продукція > VIKING > CBF12YTUM380
CBF12YTUM380 Viking
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; 6A; 1812; R: 10mΩ; ±25%; Z: 38Ω; 100MHz; -55÷125°C
Mounting: SMD
Resistance: 10mΩ
Operating temperature: -55...125°C
Operating current: 6A
Tolerance: ±25%
Impedance: 38Ω
Test frequency: 100MHz
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; SMD; 6A; 1812; R: 10mΩ; ±25%; Z: 38Ω; 100MHz; -55÷125°C, Mounting: SMD, Resistance: 10mΩ, Operating temperature: -55...125°C, Operating current: 6A, Tolerance: ±25%, Impedance: 38Ω, Test frequency: 100MHz, Case - inch: 1812, Case - mm: 4520, Type of ferrite: bead.