CBG-2IPX-5.5IN-6O
CBG-2IPX-5.5IN-6O Lighthorse Technologies, Inc
Features: Opposite Orientation, Shielded
Packaging: Bulk
Color: Copper
Length: 5.500" (139.70mm)
Style: I-PEX MHF1 to I-PEX MHF1
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Part Status: Active
Frequency - Max: 9 GHz
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL U.FL MHF1 TO U.FL MHF1, Features: Opposite Orientation, Shielded, Packaging: Bulk, Color: Copper, Length: 5.500" (139.70mm), Style: I-PEX MHF1 to I-PEX MHF1, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: RG-178, 1st Connector: I-PEX MHF1 Plug, Right Angle, 2nd Connector: I-PEX MHF1 Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 9 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.