CBG-2SALMGT-12IN
CBG-2SALMGT-12IN Lighthorse Technologies, Inc
CBG-2SALMGT-XX.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: COAX CBL SMA TO SMA 12"
Features: Shielded
Packaging: Bulk
Color: Copper
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: RG-178
1st Connector: SMA Plug, Right Angle
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMA 12", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Copper, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: RG-178, 1st Connector: SMA Plug, Right Angle, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.