CBG-2SAMGT-24IN
CBG-2SAMGT-24IN Lighthorse Technologies, Inc
CBG-2SAMGT-xx.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: COAX CBL SMA TO SMA 24"
Color: Copper
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: RG-178
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMA 24", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Copper, Length: 24.00" (609.60mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: RG-178, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.