CBG-IPX-MCFGT-10IN
CBG-IPX-MCFGT-10IN Lighthorse Technologies, Inc
CBG-IPX-MCFGT-xxIN.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: CBL ASSY IPEX MHF1-MMCX J-PL 10"
Features: Shielded
Packaging: Bulk
Color: Copper
Length: 10.000" (254.00mm)
Style: IPEX MHF1 to MMCX
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: RG-178
1st Connector: MMCX Jack
2nd Connector: IPEX MHF1 Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY IPEX MHF1-MMCX J-PL 10", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Copper, Length: 10.000" (254.00mm), Style: IPEX MHF1 to MMCX, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: RG-178, 1st Connector: MMCX Jack, 2nd Connector: IPEX MHF1 Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.