CBG-IPX-SARMGT-10IN
CBG-IPX-SARMGT-10IN Lighthorse Technologies, Inc
CBG-IPX-SARMGT-xxIN_Rev%20A.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: CBL ASSY IPEX MHF1-RPSMA P-P 10"
Color: Copper
Length: 10.000" (254.00mm)
Style: I-PEX MHF1 to RP-SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: RG-178
1st Connector: RP-SMA Plug
2nd Connector: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY IPEX MHF1-RPSMA P-P 10", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Copper, Length: 10.000" (254.00mm), Style: I-PEX MHF1 to RP-SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: RG-178, 1st Connector: RP-SMA Plug, 2nd Connector: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.