Продукція > LIGHTHORSE TECHNOLOGIES, INC > CBG-SAMGT-SARF3OGTX9-10IN
CBG-SAMGT-SARF3OGTX9-10IN
CBG-SAMGT-SARF3OGTX9-10IN Lighthorse Technologies, Inc
CBG-SAMGT-SARF3OGTX9-xxIN_Rev%20A.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: COAX CBL RP-SMA TO SMA
Features: Shielded
Packaging: Bulk
Color: Copper
Length: 10.000" (254.00mm)
Style: RP-SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: RG-178
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
1st Connector: RP-SMA Jack
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL RP-SMA TO SMA, Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Copper, Length: 10.000" (254.00mm), Style: RP-SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: RG-178, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, 1st Connector: RP-SMA Jack, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.