Продукція > CUI DEVICES > CBM-9330B-240-507
CBM-9330B-240-507
CBM-9330B-240-507 CUI Devices
cbm-93b.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: DC BLOWER, 92.3 X 92.6 X 30 MM,
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 92.5mm L x 92.3mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3500 RPM
Air Flow: 21.7 CFM (0.608m³/min)
Width: 29.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Blower
Noise: 47.5dB(A)
Static Pressure: 1.140 in H2O (284.0 Pa)
Power (Watts): 7.2 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC BLOWER, 92.3 X 92.6 X 30 MM,, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 92.5mm L x 92.3mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3500 RPM, Air Flow: 21.7 CFM (0.608m³/min), Width: 29.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Blower, Noise: 47.5dB(A), Static Pressure: 1.140 in H2O (284.0 Pa), Power (Watts): 7.2 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CBM-9330B-240-507 CBM-9330B-240-507 Виробник : CUI Devices cbm-93b.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 92.3 x 92.6 x 30 mm, 24 Vdc, ball, 3500 RPM, 24.42 CFM
товару немає в наявності
CBM-9330B-240-507 CBM-9330B-240-507 Виробник : Same Sky cbm-93b.pdf Blowers & Centrifugal Fans dc blower, 92.3 x 92.6 x 30 mm, 24 Vdc, ball, 3500 RPM, 24.42 CFM