Продукція > CUI DEVICES > CBM-9330C-240-507-22
CBM-9330C-240-507-22
CBM-9330C-240-507-22 CUI Devices
cbm-93c.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: DC BLOWER, 92.3 X 92.6 X 30 MM,
Packaging: Box
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 92.5mm L x 92.3mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 3500 RPM
Air Flow: 21.7 CFM (0.608m³/min)
Width: 29.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Blower
Noise: 47.6dB(A)
Static Pressure: 1.140 in H2O (284.0 Pa)
Power (Watts): 7.2 W
Написати відгук
Description: DC BLOWER, 92.3 X 92.6 X 30 MM,, Packaging: Box, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 92.5mm L x 92.3mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 3500 RPM, Air Flow: 21.7 CFM (0.608m³/min), Width: 29.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Blower, Noise: 47.6dB(A), Static Pressure: 1.140 in H2O (284.0 Pa), Power (Watts): 7.2 W.