CBN5R5474CF-ZG
CBN5R5474CF-ZG CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4024_CBN_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: CAP 0.47F -20% +80% 5.5V T/C
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bag
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Capacitance: 470 mF
Voltage - Rated: 5.5 V
на замовлення 1999 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 0.47F -20% +80% 5.5V T/C, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Capacitance: 470 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.