CBPFS-0915
CBPFS-0915 Crystek Corporation
CBPFS-0915.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: FILTER SAW 915MHZ INLINE
Packaging: Bulk
Package / Case: Inline, SMA Connection, F and M
Size / Dimension: 0.435" Dia x 1.313" L (11.05mm x 33.34mm)
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Insertion Loss: 2.2dB
Bandwidth: 26MHz
Applications: Lab Use
Frequency - Center: 915MHz
Part Status: Active
на замовлення 413 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER SAW 915MHZ INLINE, Packaging: Bulk, Package / Case: Inline, SMA Connection, F and M, Size / Dimension: 0.435" Dia x 1.313" L (11.05mm x 33.34mm), Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Insertion Loss: 2.2dB, Bandwidth: 26MHz, Applications: Lab Use, Frequency - Center: 915MHz, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CBPFS-0915 CBPFS-0915 Виробник : Crystek Corporation CBPFS_0915.pdf Signal Conditioning 915.0MHz BW 26MHz -40C +85C