CBPFS-1880
CBPFS-1880 Crystek Corporation
CBPFS-1880.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: FILTER SAW 1.88GHZ INLINE
Packaging: Bulk
Package / Case: Inline, SMA Connection, F and M
Size / Dimension: 0.435" Dia x 1.313" L (11.05mm x 33.34mm)
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Insertion Loss: 1.66dB
Bandwidth: 60MHz
Applications: Lab Use
Frequency - Center: 1.88GHz
на замовлення 18 шт:
Написати відгук
Description: FILTER SAW 1.88GHZ INLINE, Packaging: Bulk, Package / Case: Inline, SMA Connection, F and M, Size / Dimension: 0.435" Dia x 1.313" L (11.05mm x 33.34mm), Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Insertion Loss: 1.66dB, Bandwidth: 60MHz, Applications: Lab Use, Frequency - Center: 1.88GHz.
Інші пропозиції CBPFS-1880
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CBPFS-1880 CBPFS-1880 Виробник : Crystek Corporation CBPFS-1880.pdf Signal Conditioning 1880.0MHz BW 60MHz -40C +85C