CBQ1-2SARMGT-12IN
CBQ1-2SARMGT-12IN Lighthorse Technologies, Inc
CBQ1-2SARMGT-xx_rev%201.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: COAX CBL RP-SMA TO RP-SMA 12"
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: RP-SMA to RP-SMA
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Cable Type: LMR 100
1st Connector: RP-SMA Plug
2nd Connector: RP-SMA Plug
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL RP-SMA TO RP-SMA 12", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Style: RP-SMA to RP-SMA, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Cable Type: LMR 100, 1st Connector: RP-SMA Plug, 2nd Connector: RP-SMA Plug, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.