CBQ1-2TMNT-24IN
CBQ1-2TMNT-24IN Lighthorse Technologies, Inc
CBQ1-2TMNT-24IN.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: TNC PLUG - TNC PLUG 24"
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: TNC to TNC
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: LMR 100
1st Connector: TNC Plug
2nd Connector: TNC Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 1.5 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TNC PLUG - TNC PLUG 24", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: TNC to TNC, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: LMR 100, 1st Connector: TNC Plug, 2nd Connector: TNC Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 1.5 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.