CBS1004824
CBS1004824 Cosel USA, Inc.
sfe_cbs.pdf
Виробник: Cosel USA, Inc.
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 24V 4.2A 100.8W 9-Pin Half-Brick
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 24V, Packaging: Box, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, Package / Case: 9-DIP Module, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 76V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 4.2A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CBS1004824 CBS1004824 Виробник : Cosel SFE_CBS-3313777.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 100W 24V 4.2A TH - HALF BRICK
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
CBS1004824 Виробник : COSEL SFE_CBS.pdf 48V/24V/100W
на замовлення 50 шт:
CBS 1004824
Додати до обраних Обраний товар
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
CBS1004824 CBS1004824 Виробник : Cosel USA, Inc. SFE_CBS.pdf Description: DC DC CONVERTER 24V
Packaging: Box
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
Package / Case: 9-DIP Module
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 76V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 4.2A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV