CBS-22C182-M18-0 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1654025_Sec9_HighSpeedCopperCable&DocType=CS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: CABLE 4COND 22AWG BLK SHLD 50'
Packaging: Spool
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Zerohal™
Conductor Strand: 19/34
Operating Temperature: -30°C ~ 105°C
Number of Conductors: 4
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.278" (7.06mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0300" (0.762mm)
Shield Type: Foil
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Black
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE 4COND 22AWG BLK SHLD 50', Packaging: Spool, Length: 50.00' (15.24m), Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Zerohal™, Conductor Strand: 19/34, Operating Temperature: -30°C ~ 105°C, Number of Conductors: 4, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.278" (7.06mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0300" (0.762mm), Shield Type: Foil, Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Black, Part Status: Active.