CBS-24CN21-41M-9
CBS-24CN21-41M-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: CABLE 4COND 24AWG WHITE SHLD 50'
Packaging: Spool
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: 19/36
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Number of Conductors: 4
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.144" (3.66mm)
Conductor Insulation: Foam Fluorinated Ethylene-Propylene (FFEP)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0080" (0.203mm)
Shield Type: Foil
Conductor Material: Copper Alloy, Silver Coated
Jacket Color: White
Написати відгук
Description: CABLE 4COND 24AWG WHITE SHLD 50', Packaging: Spool, Length: 50.00' (15.24m), Wire Gauge: 24 AWG, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: 19/36, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Number of Conductors: 4, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.144" (3.66mm), Conductor Insulation: Foam Fluorinated Ethylene-Propylene (FFEP), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0080" (0.203mm), Shield Type: Foil, Conductor Material: Copper Alloy, Silver Coated, Jacket Color: White.