CBVC7-250TH-P
CBVC7-250TH-P Component Basics
C7-250%20-%20Sid%20Customization.pdf
Виробник: Component Basics
Description: CBVC7 Series 250A DC Contactor
Features: Auxiliary Contacts, Economizer, Sealed - Hermetically
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 9 ~ 36VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Stud, Wire Leads
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 250 A
Switching Voltage: 1000VDC - Max
Must Release Voltage: 5 VDC
Must Operate Voltage: 7 VDC
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Description: CBVC7 Series 250A DC Contactor, Features: Auxiliary Contacts, Economizer, Sealed - Hermetically, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 9 ~ 36VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Stud, Wire Leads, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 250 A, Switching Voltage: 1000VDC - Max, Must Release Voltage: 5 VDC, Must Operate Voltage: 7 VDC.