Продукція > SELTECH > CC07MP025M16-2700
CC07MP025M16-2700
CC07MP025M16-2700 Seltech
CC07MP025M16-2700.pdf
Виробник: Seltech
Description: BUZZER MAGNETIC 3.6V 7.5X7.5 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.7kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 80dB @ 3.6V, 10cm
Current - Supply: 100mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Voltage Range: 2.5 ~ 4.5V
Technology: Magnetic
Termination: Solder Pads
Port Location: Side
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.6 V
на замовлення 101 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER MAGNETIC 3.6V 7.5X7.5 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.7kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 80dB @ 3.6V, 10cm, Current - Supply: 100mA, Input Type: Zero-Peak Signal, Voltage Range: 2.5 ~ 4.5V, Technology: Magnetic, Termination: Solder Pads, Port Location: Side, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.6 V.