Продукція > SELTECH > CC09M04M16-2731
CC09M04M16-2731
CC09M04M16-2731 Seltech
CC09M04M16-2731.pdf
Виробник: Seltech
Description: BUZZER MAGNETIC 3.6V 9MM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.731kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 87dB @ 3.6V, 10cm
Current - Supply: 100mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Voltage Range: 2.5 ~ 4.5V
Technology: Magnetic
Termination: Solder Pads
Port Location: Side
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.6 V
на замовлення 102 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER MAGNETIC 3.6V 9MM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.731kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 87dB @ 3.6V, 10cm, Current - Supply: 100mA, Input Type: Zero-Peak Signal, Voltage Range: 2.5 ~ 4.5V, Technology: Magnetic, Termination: Solder Pads, Port Location: Side, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.6 V.