CC1020EMK-433 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcc1020
Виробник: Texas Instruments
Description: MODULE EVAL FOR CC1020 433MHZ
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Surface Mount IC
Frequency: 433MHz
Type: Transceiver, ISM
Supplied Contents: Board(s), Accessories
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MODULE EVAL FOR CC1020 433MHZ, Packaging: Box, For Use With/Related Products: Surface Mount IC, Frequency: 433MHz, Type: Transceiver, ISM, Supplied Contents: Board(s), Accessories.