CC1070EM-868 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcc1070
Виробник: Texas Instruments
Description: MODULE EVAL FOR CC1070 868MHZ
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук