CC10K-150
CC10K-150 SR PASSIVES
Виробник: SR PASSIVES
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 150pF; 10kV; THT; 10mm; Øpin: 600um
Type of capacitor: ceramic
Mounting: THT
Capacitance: 0.15nF
Pin diameter: 0.6mm
Terminal pitch: 10mm
Operating voltage: 10kV
на замовлення 5221 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 150pF; 10kV; THT; 10mm; Øpin: 600um, Type of capacitor: ceramic, Mounting: THT, Capacitance: 0.15nF, Pin diameter: 0.6mm, Terminal pitch: 10mm, Operating voltage: 10kV.