CC10K-470
CC10K-470 SR PASSIVES
Виробник: SR PASSIVES
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 470pF; 10kV; THT; 10mm; Øpin: 600um
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.47nF
Operating voltage: 10kV
Mounting: THT
Pin diameter: 0.6mm
Terminal pitch: 10mm
на замовлення 6370 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 470pF; 10kV; THT; 10mm; Øpin: 600um, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.47nF, Operating voltage: 10kV, Mounting: THT, Pin diameter: 0.6mm, Terminal pitch: 10mm.