CC10W180 TRIAC
CC10W180 TRIAC KGP ELECTRONICS
Виробник: KGP ELECTRONICS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 10W; 26÷38VDC; 180mA; 220÷240VAC
Operating temperature: -20...50°C
Operating modes: constant current
Power supply unit features: dimming control
Application: LED
IP rating: IP20
Kind of power supply: LED
Type of power supply: switching
Electrical connection: wires
Power: 10W
Body dimensions: 122x41x23mm
Output current: 0.18A
Number of outputs: 1
Supply voltage: 220...240V AC
Output voltage: 26...38V DC
Efficiency: 78%
Protection: anti-overload OLP; no-load; short circuit protection SCP
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 10W; 26÷38VDC; 180mA; 220÷240VAC, Operating temperature: -20...50°C, Operating modes: constant current, Power supply unit features: dimming control, Application: LED, IP rating: IP20, Kind of power supply: LED, Type of power supply: switching, Electrical connection: wires, Power: 10W, Body dimensions: 122x41x23mm, Output current: 0.18A, Number of outputs: 1, Supply voltage: 220...240V AC, Output voltage: 26...38V DC, Efficiency: 78%, Protection: anti-overload OLP; no-load; short circuit protection SCP.