CC10W500 TRIAC
CC10W500 TRIAC KGP ELECTRONICS
Виробник: KGP ELECTRONICS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 10W; 13÷21VDC; 500mA; 220÷240VAC
Output voltage: 13...21V DC
Output current: 0.5A
Operating temperature: -20...50°C
Operating modes: constant current
Power supply unit features: dimming control
Protection: anti-overload OLP; no-load; short circuit protection SCP
IP rating: IP20
Application: LED
Kind of power supply: LED
Type of power supply: switching
Electrical connection: wires
Body dimensions: 58.2x36x20mm
Number of outputs: 1
Power: 10W
Supply voltage: 220...240V AC
Efficiency: 78%
на замовлення 14 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 10W; 13÷21VDC; 500mA; 220÷240VAC, Output voltage: 13...21V DC, Output current: 0.5A, Operating temperature: -20...50°C, Operating modes: constant current, Power supply unit features: dimming control, Protection: anti-overload OLP; no-load; short circuit protection SCP, IP rating: IP20, Application: LED, Kind of power supply: LED, Type of power supply: switching, Electrical connection: wires, Body dimensions: 58.2x36x20mm, Number of outputs: 1, Power: 10W, Supply voltage: 220...240V AC, Efficiency: 78%.