CC1150EMK-868
CC1150EMK-868 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fcc1150
Виробник: Texas Instruments
Description: EVAL MODULE FOR CC1150 868MHZ
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Surface Mount IC
Frequency: 868MHz
Type: Transmitter
Supplied Contents: Board(s), Accessories
Contents: Board(s), Accessories
Utilized IC / Part: Surface Mount IC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVAL MODULE FOR CC1150 868MHZ, Packaging: Box, For Use With/Related Products: Surface Mount IC, Frequency: 868MHz, Type: Transmitter, Supplied Contents: Board(s), Accessories, Contents: Board(s), Accessories, Utilized IC / Part: Surface Mount IC.