Продукція > SELTECH > CC12M095P-2400
CC12M095P-2400
CC12M095P-2400 Seltech
CC12M095P-2400.pdf
Виробник: Seltech
Description: BUZZER 5V 12MM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.4kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 5V, 10cm
Current - Supply: 30mA
Operating Mode: Continuous
Voltage Range: 3 ~ 8V
Termination: PC Pins
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 5 V
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER 5V 12MM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.4kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 5V, 10cm, Current - Supply: 30mA, Operating Mode: Continuous, Voltage Range: 3 ~ 8V, Termination: PC Pins, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 5 V.