CC18S05YN4
CC18S05YN4 Seltech
buzzers-ultrasonic-transducers-seltech
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 4OHM 1W TOP PORT 72DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Paper
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 350Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Part Status: Active
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 1.2 W
Power - Rated: 1 W
Frequency Range: 350 Hz ~ 5 kHz
Efficiency - dBA: 72.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 105 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 4OHM 1W TOP PORT 72DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Paper, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 350Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Part Status: Active, Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 1.2 W, Power - Rated: 1 W, Frequency Range: 350 Hz ~ 5 kHz, Efficiency - dBA: 72.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sensitivity.