CC2061-4X-115
CC2061-4X-115 Noren Thermal Solutions
Noren-CC2060.pdf
Виробник: Noren Thermal Solutions
Description: CABINET COOL TYP4X 22.25LX6.25"W
Packaging: Box
Size / Dimension: 22.25" L x 6.25" W x 4.00" H (565.2mm x 158.8mm x 101.6mm)
Voltage - Input: 115VAC
Type: Air to Water Cabinet Cooler
Specifications: 4" Fan, 3350 BTU/hr, Stainless Steel, Type 4X