Продукція > KGP ELECTRONICS > CC20W100-800 DALI
CC20W100-800 DALI
  • CC20W100-800 DALI
  • CC20W100-800 DALI
CC20W100-800 DALI KGP ELECTRONICS
Виробник: KGP ELECTRONICS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 20W; 3÷45VDC; 100÷800mA; 220÷240VAC
IP rating: IP20
Operating temperature: -20...50°C
Power supply unit features: dimming control
Kind of power supply: LED
Application: LED
Electrical connection: spring-loaded terminals
Type of power supply: switching
Body dimensions: 75x40x21mm
Output current: 100...800mA
Number of outputs: 1
Output voltage: 3...45V DC
Power: 20W
Efficiency: 85%
Supply voltage: 220...240V AC
Protection: anti-overload OLP; no-load; short circuit protection SCP
Operating modes: constant current
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 20W; 3÷45VDC; 100÷800mA; 220÷240VAC, IP rating: IP20, Operating temperature: -20...50°C, Power supply unit features: dimming control, Kind of power supply: LED, Application: LED, Electrical connection: spring-loaded terminals, Type of power supply: switching, Body dimensions: 75x40x21mm, Output current: 100...800mA, Number of outputs: 1, Output voltage: 3...45V DC, Power: 20W, Efficiency: 85%, Supply voltage: 220...240V AC, Protection: anti-overload OLP; no-load; short circuit protection SCP, Operating modes: constant current.