Продукція > SR PASSIVES > CC2150KY5P1KVB5LS-LF
CC2150KY5P1KVB5LS-LF
CC2150KY5P1KVB5LS-LF SR PASSIVES
CCH 1KV.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 15pF; 1kV; Y5P; ±10%; THT; 5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 15pF
Operating voltage: 1kV
Dielectric: Y5P
Tolerance: ±10%
Mounting: THT
Operating temperature: max. 85°C
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 7710 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 15pF; 1kV; Y5P; ±10%; THT; 5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 15pF, Operating voltage: 1kV, Dielectric: Y5P, Tolerance: ±10%, Mounting: THT, Operating temperature: max. 85°C, Terminal pitch: 5mm.