Продукція > SR PASSIVES > CC2220JNPO1KVB5LS-LF
CC2220JNPO1KVB5LS-LF
CC2220JNPO1KVB5LS-LF SR PASSIVES
CCH 1KV.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 22pF; 1kV; C0G (NP0); ±5%; THT; 5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 22pF
Operating voltage: 1kV
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Operating temperature: max. 125°C
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 4278 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 22pF; 1kV; C0G (NP0); ±5%; THT; 5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 22pF, Operating voltage: 1kV, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±5%, Mounting: THT, Operating temperature: max. 125°C, Terminal pitch: 5mm.