CC2450-MM-150-48
CC2450-MM-150-48 Crystek Corporation
150-272561.pdf
Виробник: Crystek Corporation
RF Cable Assemblies 50GHz M/M STR/STR IL 1.44dB/ft @50ghz
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CBL ASSY 2.4MM PLUG-PLUG 4', Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Gray, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: 2.4mm to 2.4mm, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, 1st Connector: 2.4mm Plug, 2nd Connector: 2.4mm Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 50 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC2450-MM-150-48 CC2450-MM-150-48 Виробник : Crystek Corporation 150.pdf Description: CBL ASSY 2.4MM PLUG-PLUG 4'
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Gray
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: 2.4mm to 2.4mm
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
1st Connector: 2.4mm Plug
2nd Connector: 2.4mm Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 50 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms