CC2500F115
CC2500F115 Noren Thermal Solutions
CC2500F-TYPE-12.pdf
Виробник: Noren Thermal Solutions
Description: CABINET COOL TYPE 12 29LX13.87"W
Packaging: Box
Size / Dimension: 29.00" L x 13.87" W x 7.87" H (736.6mm x 352.4mm x 200.0mm)
Voltage - Input: 115VAC
Type: Air to Air Cabinet Cooler
Specifications: 6" Fans (2), 7100 BTU/hr, Type 12