CC2500F230
CC2500F230 Noren Thermal Solutions
Packaging: Box
Size / Dimension: 29.00" L x 13.87" W x 7.87" H (736.6mm x 352.4mm x 200.0mm)
Voltage - Input: 230VAC
Type: Air to Air Cabinet Cooler
Specifications: 6" Fans (2), 7100 BTU/hr, Type 12