Продукція > SELTECH > CC31C165AN4P
CC31C165AN4P
CC31C165AN4P Seltech
CC31C165AN4P.pdf
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 4OHM 3W TOP PORT 76DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.220" Dia (31.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Plastic
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads with Connector
Frequency - Self Resonant: 380Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 4 W
Power - Rated: 3 W
Frequency Range: 380 Hz ~ 7 kHz
Efficiency - dBA: 76.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 67 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 4OHM 3W TOP PORT 76DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.220" Dia (31.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Plastic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads with Connector, Frequency - Self Resonant: 380Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Part Status: Active, Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 4 W, Power - Rated: 3 W, Frequency Range: 380 Hz ~ 7 kHz, Efficiency - dBA: 76.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sensitivity.