CC3500AC52-ES
CC3500AC52-ES OmniOn Power™
CC3500AC52TZL_Datasheet?TNR=Data%20Sheets%7CCC3500AC52TZL_Datasheet%7CPDF
Виробник: OmniOn Power™
Description: AC/DC CONVERTER 52V 3500W
Packaging: Box
Power (Watts): 3500W
Size / Dimension: 17.11" L x 4.65" W x 1.87" H (434.5mm x 118.0mm x 47.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 140 VAC, 185 ~ 265 VAC
Type: Front End
Operating Temperature: -40°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, CSA, UR
Efficiency: 91%
Voltage - Output 1: 52V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 67.3 A
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 52V 3500W, Packaging: Box, Power (Watts): 3500W, Features: Adjustable Output, Hot Swappable, I2C Interface, Load Sharing, PFC, PMBus™, Remote On/Off, Standby Output, Size / Dimension: 17.11" L x 4.65" W x 1.87" H (434.5mm x 118.0mm x 47.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 140 VAC, 185 ~ 265 VAC, Type: Front End, Operating Temperature: -40°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, CSA, UR, Efficiency: 91%, Voltage - Output 1: 52V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 67.3 A.