Продукція > OMNION POWER™ > CC3500AC52FB2-EC
CC3500AC52FB2-EC
CC3500AC52FB2-EC OmniOn Power™
CC3500AC52FB?TNR=Data%20Sheets%7CCC3500AC52FB%7Cgeneric
Виробник: OmniOn Power™
Description: AC/DC CONVERTER 52V 3500W
Power (Watts): 3500W
Features: I2C Interface, Load Sharing, PFC, PMBus™, Remote On/Off, Standby Output
Packaging: Box
Size / Dimension: 17.26" L x 4.65" W x 1.87" H (438.4mm x 118.1mm x 47.5mm)
Mounting Type: Rack Mount
Voltage - Input: 90 ~ 265 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 96%
Voltage - Output 1: 52V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60950-1
Current - Output 1: 67.3 A
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 52V 3500W, Power (Watts): 3500W, Features: I2C Interface, Load Sharing, PFC, PMBus™, Remote On/Off, Standby Output, Packaging: Box, Size / Dimension: 17.26" L x 4.65" W x 1.87" H (438.4mm x 118.1mm x 47.5mm), Mounting Type: Rack Mount, Voltage - Input: 90 ~ 265 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 96%, Voltage - Output 1: 52V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60950-1, Current - Output 1: 67.3 A.