CC4000F115
CC4000F115 Noren Thermal Solutions
CC4000F-CC4000FP.pdf
Виробник: Noren Thermal Solutions
Description: CABINET COOL TYPE 12 58LX13.87"W
Packaging: Box
Size / Dimension: 58.00" L x 13.87" W x 7.87" H (1473.2mm x 352.4mm x 200.0mm)
Voltage - Input: 115VAC
Type: Air to Air Cabinet Cooler
Specifications: 6" Fans (2), 13700 BTU/hr, Type 12