CC4000F24
CC4000F24 Noren Thermal Solutions
Packaging: Box
Size / Dimension: 58.00" L x 13.87" W x 7.87" H (1473.2mm x 352.4mm x 200.0mm)
Voltage - Input: 24VDC
Type: Air to Air Cabinet Cooler
Specifications: 6" Fans (2), 13700 BTU/hr, Type 12