Продукція > TDK > CC45SL3AD100JYVNA
CC45SL3AD100JYVNA
CC45SL3AD100JYVNA TDK
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 1kV 10pF SL 5% LS:5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук