Продукція > TDK > CC45SL3DD270JYVNA
CC45SL3DD270JYVNA
CC45SL3DD270JYVNA TDK
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 2kV 27pF SL 5% LS:5mm
на замовлення 985 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук