Продукція > KGP ELECTRONICS > CC53W500-1400 NFC
CC53W500-1400 NFC
  • CC53W500-1400 NFC
  • CC53W500-1400 NFC
CC53W500-1400 NFC KGP ELECTRONICS
Виробник: KGP ELECTRONICS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; NFC; 53W; 2.5÷44VDC; 500mA÷1.4A; IP20
Power: 53W
Output current: 500mA...1.4A
Body dimensions: 97x43x30mm
Efficiency: 89%
Operating temperature: -20...40°C
Number of outputs: 1
Application: LED
Additional functions: NFC
Output voltage: 2.5...44V DC
IP rating: IP20
Electrical connection: spring-loaded terminals
Type of power supply: switching
Supply voltage: 220...240V AC
Protection: anti-overload OLP; no-load; short circuit protection SCP
Operating modes: constant current
Communictions protocol: NFC
Kind of power supply: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; NFC; 53W; 2.5÷44VDC; 500mA÷1.4A; IP20, Power: 53W, Output current: 500mA...1.4A, Body dimensions: 97x43x30mm, Efficiency: 89%, Operating temperature: -20...40°C, Number of outputs: 1, Application: LED, Additional functions: NFC, Output voltage: 2.5...44V DC, IP rating: IP20, Electrical connection: spring-loaded terminals, Type of power supply: switching, Supply voltage: 220...240V AC, Protection: anti-overload OLP; no-load; short circuit protection SCP, Operating modes: constant current, Communictions protocol: NFC, Kind of power supply: LED.