CC5516B22L
CC5516B22L Amphenol Air LB France
Amphenol_05172021_Brochure_CC5516light_EN_02-21_HD.pdf
Виробник: Amphenol Air LB France
Cable Mounting & Accessories Clamp sz 22 Light Cable Clamps
на замовлення 86 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CBL CLAMP P-TYPE BEIGE FASTENER, Packaging: Bulk, Color: Beige, Mounting Type: Fastener, Material: Thermoplastic Elastomer (TPE), Type: Clamp, P-Type, Width: 0.516" (13.10mm), Panel Hole Size: 0.205" (5.20mm), Height: 0.984" (25.00mm), Opening Size: 0.748" (19.00mm), Material Thickness: 0.098" (2.49mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Type: Clamp, P-Type
Width: 0.516" (13.10mm)
Panel Hole Size: 0.205" (5.20mm)
Height: 0.984" (25.00mm)
Opening Size: 0.748" (19.00mm)
Material Thickness: 0.098" (2.49mm)