CC75SA110 Carlo Gavazzi Inc.
CC75-CC100.pdf
Виробник: Carlo Gavazzi Inc.
Description: RLY CONT 3P 110V 50/60HZ 2NO/2NC
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail
Coil Voltage: 110VAC
Operating Temperature: -5°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 75 A
Switching Voltage: 690VAC - Max
Must Release Voltage: 33 VAC
Must Operate Voltage: 93.5 VAC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RLY CONT 3P 110V 50/60HZ 2NO/2NC, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail, Coil Voltage: 110VAC, Operating Temperature: -5°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 75 A, Switching Voltage: 690VAC - Max, Must Release Voltage: 33 VAC, Must Operate Voltage: 93.5 VAC.
Інші пропозиції CC75SA110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CC75SA110 CC75SA110 Виробник : Carlo Gavazzi CC75-CC100-1804359.pdf Contactors - Electromechanical 3P CONT S 110V 50/60Hz 2NO2NC